Title Image

Kurumsal

1978 yılından bu yana Kaş’ta inşaat malzemeleri pazarlama ve satışı alanında faaliyet gösteren Öncü Yapı, kurulduğu günden bu yana gelişimini aralıksız olarak sürdürerek çağın gerekliliklerine ayak uydurmaya çalışmaktadır. Hansgrohe- Axor, Vitra, Artema, Geberit, Hüppe, Teka, Weber, Bosch gibi dünyanın saygın markalarının temsilciliğini yapan Öncü Yapı’da tasarım ve işlevselliğin birleştiği banyo ve mutfak ürünleri ile birlikte zemin ve duvar kaplamaları da müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca yaşam ve inşaat alanları için ihtiyaç duyulan boya ve boya malzemeleri, elektrikli el aletleri, hırdavat ve yalıtım ürünlerinin bir arada bulunduğu Öncü Yapı, her bütçe için uygun ve yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

 

Satışını yaptığı ürünlerin teknik ve estetik kurallara uygun kullanılmasını amaçlayan firma; mimar, iç mimar, tekniker ve uzman uygulama elemanlarından oluşan ekibiyle satış öncesinde tasarım ve sonrasında uygulama hizmetleri sunmaktadır. Tasarım, satış ve uygulama hizmetlerini bir çatı altında toplayan Öncü Yapı, evinizi yenilemeyi ve yeni evinizi dekore etmeyi yorucu bir eylem olmaktan çıkarıp bir keyif haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Öncü Yapı olarak, her geçen gün ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi artırarak sektördeki yerimizi sağlamlaştırmaktayız.